litori.pl

Blog tematyczny o modzie, urodzie i lifestyle'u.

Moda

Jaka jest najlepsza stylizacja męska na wesele?

Jaka jest najlepsza stylizacja męska na wesele?

Wielu mężczyzn zastanawia się, jaka stylizacja męska na wesele jest najlepszym wyborem. Obecnie istnieją sprawdzone rozwiązania w tej kwestii. Najczęściej wybierana jest biała koszula, a także klasyczny garnitur. Jednakże istnieją również inne, sprawdzone opcje.

Sprawdzone stylizacje

Wiele osób zastanawia się, jaki garnitur na wesele jest najlepszy. Można postawić na czarny, granatowy, a także szary. Ponadto nie każdy wie, jaka koszula męska jest najlepszym rozwiązaniem. Pomimo tego że zaproszenie na wesele można otrzymać nawet parę razy w ciągu toku, to nadal mężczyźni nie wiedzą do końca, w jaki sposób się ubrać. Okazuje się, że próby konfrontacji zasad dress code’u z trendami nie należą do najprostszych, a obraz męskich stylizacji na ślubach oraz weselach w naszym kraju zdecydowanie nie jest dobrym wzorem do naśladowania. Trzeba wiedzieć o tym, że tendencja w tej kwestii powoli zmienia się na lepsze. Widać zdecydowaną poprawę w świadomości właściwego ubioru na wesele czy ślub. Jak się okazuje, na weselach, które odbywają się w naszym kraju, nadal można spotkać panów noszących smoking. Taki ubiór z zasady przeznaczony jest na wieczór, czyli na przyjęcia, które odbywają się po godzinie 18:00. Ponadto można też spotkać facetów w koszulach z krótkim rękawem, co nie jest najlepszym rozwiązaniem. Jednakże kluczem do sukcesu w tworzeniu stylizacji na wesele dla niego jest nie tylko elegancja, ale również umiar. Dlatego warto dowiedzieć się, w jaki sposób trafić w punk. W praktyce okazuje się, że wystarczy postawić na elegancki męski strój, który przeznaczony jest na uroczystości o charakterze dzienno-wieczorowym, o czym nie każdy wie. Świetnym i sprawdzonym rozwiązaniem to garnitur bądź marynarka ze spodniami.

Co założyć na wesele?

W przypadku, gdy nie jest się pewnym, najlepiej postawić na sprawdzoną klasykę, która będzie bezpiecznym rozwiązaniem. Trzeba wiedzieć o tym, że moda męska na wesele co sezon bardziej rozluźnia szyki, lecz skomplementowanie zestawu z marynarką oraz spodniami dla wielu mężczyzn nierzadko okazuje się wielki wyzwaniem. Zdecydowanie warto zmienić ten trent. W przypadku, kiedy istnieją obawy o popełnienie modowej gafy, najlepiej wybrać klasykę, która nigdy nie wyjdzie z trendów. Jest to bardzo bezpieczna stylizacja zarówno na ślub, jak i wesele. Warto postawić na tradycyjny garnitur w granacie bądź graficie. Taka stylizacja jest zawsze strzałem w dziesiątkę.

Weselny ubiór

Wiele osób zastanawia się, po czym można poznać prawdziwego gentlemana. Przede wszystkim po poszetce, po butach, krawacie, a także innych akcesoriach, które dodają męskim stylizacjom na wesele szyku, a ponadto modowego twista, co jest bardzo cenione w obecnych czasach. W kwestii obuwia najlepiej postawić na klasyczne modele. Mowa tutaj na przykład o skórzanych oksfordach, a także derbach czy brogsach. Jednakże w czasie kupna poszetki bądź krawata zdecydowanie można sobie pozwolić na nieco szaleństwa. Okazuje się, że oryginalny kolor, a ponadto wzór jest zdecydowanie wskazany.

Udostępnij